Domek drewniany ogrodowy

 

Oferujemy drewniane domki ogrodowe w kilku pięknych i funkcjonalnych wariantach. Jesteśmy producentem z Małopolski, któremu zaufały już setki Klientów. Pośród gotowych projektów znajdziesz przykłady domków ogrodowych o wymiarach zewnętrznych:

  • 300×200 cm;
  • 300×300 cm;
  • 400×300 cm;
  • 400×400 cm;

U nas masz możliwość personalizacji projektu – począwszy od wyboru kolory gontów, skończywszy na każdej innej modyfikacji, która sprawi, że zamówiony produkt w 100% spełni Twoje oczekiwania. Jako solidny i doświadczony producent drewnianych konstrukcji, także letniskowych, proponujemy gonty w kolorze zielonym, brązowym, czerwonym i czarnym. Dzięki odpowiedniej impregnacji odcień jest trwały, a dach odporny na wszelkie warunki pogodowe. W opcjach dostępnych przy każdym produkcie wybierzesz także usługę malowania ścian, montażu podłogi oraz dodatkowego okna. Zamówioną konstrukcję dostarczymy Ci do samodzielnego montażu, jednak jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci postawić drewniany domek ogrodowy – chętnie poskładamy go dla Ciebie w wybranym miejscu.

Nasze ceny są transparentne – wybierając dodatkowe opcje przy produkcie, na bieżąco widzisz, jak kształtuje się koszt. Dodajmy, że jako jeden z najsolidniejszych producentów drewnianych domków ogrodowych i letniskowych oferujemy jakość oraz cenę, które wyróżniają się na tle konkurencji. Ponad wszystko potrafimy wysłuchać i doradzić wybór, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Domki letniskowe małopolska producent

 

Specjalizujemy się także w innych produktach, które sprawią, że Twój ogród stanie się przestrzenią funkcjonalną i komfortową, w której przyjemnie spędzać czas. Naszą dumą są konstrukcje letniskowe. Małopolska to miejsce, z którego się wywodzimy i jako rzetelny producent chętnie zrealizujemy dla Ciebie i dostarczymy dowolny projekt właśnie na terenie tego województwa. Zobacz także proponowane przez nas altany, wiaty garażowe, huśtawki, hamaki, wiszące fotele, stylowe donice, meble ogrodowe i domki dla dzieci. Twój domek letniskowy lub ogrodowy uzupełnisz o idealnie dopasowane detale, dzięki którym stworzysz piękną kompozycję.

Zrealizujemy dla Ciebie nawet skomplikowane zamówienie składające się z wielu elementów. Pomożemy Ci stworzyć przydomowy ogród marzeń lub perfekcyjnie wyposażoną działkę, gdzie spędzisz wiele miłych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Skontaktuj się z nami!

Drewniane domki ogrodowe

 

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz odpocząć w trakcie pracy w ogrodzie, spotkać się z przyjaciółmi albo zmienić tę przestrzeń w idealny magazyn wszystkich materiałów, jakich używasz do troszczenia się o swoje rośliny. Miejscem takim mogą być drewniane domki ogrodowe z tarasem, znane także jako domki rekreacyjne. Ponieważ są tworzone z drewna naturalnego, głównie sosnowego i świerkowego, swoją stylistyką nie naruszą projektu ogrodu. Wręcz przeciwnie. Zmienią dotychczas jednolicie zieloną przestrzeń w przyjemny zagajnik, gdzie będziesz chciał spędzać swój czas, relaksując się po trudach pracy.

Jako producent drewnianych domków ogrodowych z Małopolski tworzymy tego rodzaju rozwiązania już od lat. Posiadamy więc szereg gotowych projektów. Są to uniwersalne szablony, które gwarantują optymalną ilość miejsca oraz najbardziej podstawowe wygody. Nie ma jednak przeszkody, by stworzyć z klientem projekt jedyny w swoim rodzaju, realizującym jego indywidualne oczekiwania i potrzeby.

Drewniany domek ogrodowy, letniskowy

Przykłady realizacji i ceny

 

Powyżej znajdziesz przykładowe zdjęcia, na których widnieją drewniane domki ogrodowe z tarasem. Możesz także poprosić o szczegóły, kontaktując się z naszą firmą. Doradca odpowie na wszystkie twoje pytania, a jeśli będziesz chciał wprowadzić do projektu zmiany, przedstawi ci szacunkowy czas oczekiwania na taki projekt i realizację oraz możliwe koszty dodatkowe. Wszystkie konstrukcje drewnianych domków ogrodowych są wytrzymałe oraz trwałe, możesz także liczyć na ich precyzję. Elementy zawsze dokładnie do siebie pasują, dzięki czemu zapewniają elegancki wygląd oraz bezpieczeństwo wszystkich materiałów, jakie będziesz przechowywać w środku.

Nasze domki spełniają nie tylko funkcje ozdobne – przede wszystkim stanowią niezwykle praktyczną konstrukcję. Ich najpopularniejszym przykładem zastosowania jest tradycyjny składzik na narzędzia, kosiarkę, rowery oraz na drewno opałowe. Domek ogrodowy ochroni przedmioty przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a w efekcie – także przed zniszczeniem czy rdzą. Niezależnie od tego, czy będą to meble, rośliny czy też materiały do pielęgnacji ogrodu, wszystkie możesz tu składować bez obaw o ich stan.

Dobrze zabezpieczony drewniany domek ogrodowy jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Będzie się sprawdzał nie przez jeden sezon, ale przez wiele lat, dzięki czemu masz pewność, że inwestycja w ten element ogrodu z pewnością się zwróci.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this