Domki letniskowe i ogrodowe. Producent z Małopolski

 

Istniejemy na rynku już od dawna i przez ten czas zdążyliśmy zdobyć doświadczenie w kwestii tego, jakie potrzeby mają nasi klienci. Wiemy więc, że jednym z nieustannie modnych wyborów są domki letniskowe, których jesteśmy producentem. Oferujemy dla naszych klientów przede wszystkim gotowe schematy, czyli najbardziej uniwersalne projekty, dzięki którym otrzymasz optymalną przestrzeń o wszystkich najbardziej podstawowych cechach. Domek taki posiada zawsze taras oraz drzwi z oknami, a także szczelny dach. Jest doskonałym rozwiązaniem wtedy, kiedy chcesz na swojej działce stworzyć dla siebie miejsce odpoczynku oraz przechowywania takich elementów jak meble czy inne wyposażenie.
Wszystkie drewniane domki i altany produkujemy zarówno z drewna sosnowego, jak i świerkowego. Oba te materiały są przeznaczone do tworzenia konstrukcji drewnianych odpornych na warunki atmosferyczne. Prezentują się doskonale nawet po wielu sezonach. Wiesz więc, że jest to inwestycja na lata.

Sprawdź nasze projekty

Podstawowym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych projektów drewnianych domków letniskowych i altan. Oferujemy je na terenie Małopolski, gdzie możemy zapewnić także transport oraz postawienie. Jako producent odpowiadamy jednak także na potrzeby naszych klientów w inny sposób – dając im możliwość realizacji jedynych w swoim rodzaju, dopasowanych do ich indywidualnych oczekiwań projektów. Jeśli masz swoją wizję domku, chcesz, by posiadał dodatkowe udogodnienia, większą przestrzeń lub elementy dekoracyjne, możemy to dla ciebie zrealizować. Musisz się z nami skontaktować. Wtedy nasz doradca zada ci szczegółowe pytania oraz poprosi o inspiracje. Razem z tobą określimy, jak ma wyglądać twój wymarzony domek letniskowy.
Na naszej stronie znajdziesz przykładowe realizacje oraz ceny, dzięki którym dowiesz się, ile wyniesie podstawowy projekt. Każda zmiana jest dodatkowym kosztem, o którym zostaniesz jednak poinformowany wcześniej.

Domki letniskowe

Domek drewniany letniskowy

 

Każdy drewniany domek letniskowy, który oferujemy to solidna konstrukcja stworzona z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i wiedzy. W ciągu dotychczasowej działalności wypracowaliśmy i zaadaptowaliśmy wyłącznie najskuteczniejsze technologie, które gwarantują naszym produktom maksymalną wytrzymałość. Dbamy jednocześnie o elegancję i precyzję wykonania, które stały się znakiem rozpoznawalnym oferowanych przez nas tanich domków letniskowych. Tajemnica tkwi we właściwej obróbce drewna, na której znamy się doskonale. Ponadto istotna jest także jakość surowca, którą jako wieloletni producent drewnianych konstrukcji z Małopolski jesteśmy w stanie dobrze ocenić. Możesz zamówić indywidualny projekt lub wybrać jedną z gotowych propozycji o przykładowych wymiarach:

  • 300×500 cm;
  • 400x500cm;
  • 400x600cm;

To jednak tylko niektóre z dostępnych opcji. Jesteśmy producentem, który z przyjemnością podejmie się także realizacji spersonalizowanego zamówienia. Jeśli interesuje Cię tanie rozwiązanie – zdecyduj się na jeden z gotowych wariantów. Jeśli natomiast chcesz dodać coś do stworzonego przez nas projektu, zobacz, co proponujemy lub skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle.

Producent domków letniskowych małopolska

 

Oferujemy różne możliwości personalizacji zamówienia. Jako solidny producent tanich domków letniskowych z Małopolski potrafimy doradzić, jeśli jednak chcesz samodzielnie zdecydować o ostatecznym kształcie konstrukcji – sprawdź opcje dostępne przy każdym produkcie. W zależności od wariantu zdecydujesz o kolorze gontów, montażu dodatkowego okna, a nawet malowaniu ścian na wybrany odcień. Klientom proponujemy cztery klasyczne odcienie dachu: czarny, brązowy, zielony i czerwony. Dzięki odpowiedniej impregnacji gonty stają się całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, a ich kolor pozostaje niezmienny mimo mijającego czasu. Drewniany domek letniskowy będzie pięknie prezentował się przez lata.

Nasze konstrukcje są tanie, a ich jakość wyróżnia się na tle innych producentów. Każdy pojedynczy element poddawany jest starannej obróbce, dlatego po złożeniu całość doskonale wygląda i jest niezwykle wytrzymała. Jeśli szukasz dla siebie taniego letniskowego drewnianego domku, skontaktuj się z nami! Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę wiele złożonych czynników, takich jak ilość dostępnej przestrzeni, funkcjonalność, spójną kompozycję estetyczną z resztą ogrodu i założony przez Ciebie budżet. Zamów u nas letniskowy domek idealny!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this