Balia drewniana, ogrodowa, ruska

 

Oprócz domków letniskowych i ogrodowych nasza firma produkuje także drewniane balie, które znane są Skandynawom już od blisko 2 tysięcy lat. W krajach skandynawskich są one tradycyjnym sposobem dbania o dobre samopoczucie i zdrowie. Prawidłowe korzystanie z balii zwiększa odporność, odpręża, poprawia jakość snu i pozytywnie wpływa na krążenie krwi, hartuje nasz organizm.

Nasza balia pozwala na oryginalne spędzanie czasu w nadchodzące jesienne i zimowe wieczory. Balia wykonana może być zarówno z desek modrzewiowych jak i świerkowych o grubości 45mm, ma wysokość 100 cm oraz średnicę 180 cm, co zapewni wygodne i komfortowe kąpiele kilku osób jednocześnie

Balia drewniana

Balia drewniana

Oferujemy piękne i solidne drewniane balie ruskie, dzięki którym ogrody zamieniają się w prawdziwie świątynie relaksu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie wytrzymałych i kompleksowo wyposażonych konstrukcji. W ramach ceny otrzymujesz szczelną banię, prowadzące do niej wygodne schodki, komfortową ławkę, ochronny płotek, zaawansowany technologicznie piec  oraz elegancką i praktyczną pokrywę. Nasza drewniana balia ruska ogrodowa pomieści swobodnie kilka osób.

Najwyższej jakości sosnowe deski opracowujemy bardzo starannie, dlatego dostępna u nas bania to produkt także całkowicie bezpieczny. Jej montaż jest niezwykle szybki, dlatego już nawet w tym sezonie zimowym możesz cieszyć się kąpielami na świeżym powietrzu.

Bania ruska

 

Jeśli szukasz firmy, która zmontuje dla Ciebie trwałą i odporną konstrukcję ogrodową – skontaktuj się z nami! Nasze produkty zdobią już setki przydomowych i działkowych przestrzeni w Polsce. Na drewnie znamy się doskonale, dlatego potrafimy wybrać najlepszy surowiec i odpowiednio go przystosować. Balia ruska to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalne metody wspierania zdrowia oraz lubią ciekawie spędzać czas w swoim ogrodzie z rodziną lub znajomymi – nie tylko latem. Wspólne kąpiele w drewnianej balii ruskiej sprzyjają dobremu samopoczuciu i są zwyczajnie doskonałą zabawą. Postaw na dobrą cenę i banię, która posłuży Ci przez długi czas!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this