Monika (przekątna 5m)

Monika to jedna z naszych największych drewnianych altan ogrodowych. Jej wnętrze jest bardzo przestronne i wygodne – bez problemu pomieści kilkanaście osób. Monika to zdecydowanie altana dla osób wymagających, dla których ważny jest każdy, nawet najmniejszy detal – bez względu na to czy będą to osoby prywatne (funkcjonalny element ogrodu), czy właściciele pensjonatów, hoteli, domów weselnych, restauracji, itp.

Jako producent altan ogrodowych wszystkie nasze produkty wykonujemy z najlepszej jakości drewna.

Do wykonania Altany Monika wybrano najwyższej jakości suszone drewno świerkowe, które charakteryzuje się wysoką trwałością. Drewniane elementy składowe poddawane są bardzo precyzyjnemu, czterostronnemu struganiu, następnie szlifowaniu i frezowaniu. W końcowym etapie całość jest impregnowana bardzo trwałym drewnochronem, w kolorze wybranym przez klienta. Całość przygotowywana jest z dbałością o każdy szczegół, tak aby efekt końcowy zachwycał. Altana pokryta jest gontem bitumicznym – wybrać możemy spośród 4 kolorów: czerwony, brązowy, zielony i czarny.

Altany ogrodowe małopolska – żadne zamiany pogody nie popsują wypoczynku w ogrodzie.

Altana jest sześciokątna. Jej przekątna ma długość aż 5 metrów – proszę sobie tylko wyobrazić to przestronne wnętrze! Słupy nośne i słupy w polach są bardzo wytrzymałe – ich wymiary to 9 cm x 9 cm, wysokość 2 m, do kalenicy ok. 3 m. Dodatkowe wzmocnienie szkieletu uzyskano poprzez zamontowanie trwałych zastrzałów. W każdym polu znajduje się śliczna kratka z ozdobnym łukiem. W szczycie altany znajduje się bardzo ciekawie zaprojektowany daszek wywiewny.

Do ceny należy doliczyć koszty transportu.


6 400,00 zł brutto

Opcje dodatkowe
Montaż
Gont
Malowanie