Basia (przekątna 4m)

Altana Ogrodowa Basia to kwintesencja uroku i romantyczności – nie sposób przejść obok niej obojętnie. Będzie cudownym uzupełnieniem zadbanych, pięknie urządzonych ogrodów.

Altany ogrodowe drewniane łączą w sobie wysoką jakość materiałów i eleganckie wzornictwo.

Altana Basia wykonana jest z największą precyzją i dokładnością. Materiałem, z jakiego wykonane są jej poszczególne elementy składowe jest najwyższej jakości suszone drewno świerkowe, które jest nie tylko wyjątkowo trwałe ale i pięknie pachnie. Elementy drewniane są precyzyjnie, czterostronnie strugane, szlifowane i frezowane. Całość impregnowana jest bardzo trwałym drewnochronem (którego kolor uzgadniany jest indywidualnie z klientem). Do wyboru mamy 4 kolory gontu: czerwony, brązowy, zielony i czarny.

Altany drewniane małopolska idealnie wpasują się w Państwa ogród przydomowy lub działkę.

Altana jest sześciokątna i ma przekątną o długości 4 metrów – możemy w jej wnętrzu postawić bez problemu meble ogrodowe i cieszyć się posiłkami w gronie najbliższych. Słupy nośne są masywne i trwałe – ich wymiary to 9 cm x 9 cm, wysokość 2 m, do kalenicy ok. 3 m. Przy każdym słupie znajdują się 2 piękne kratownice. Pole pomiędzy kratownicami wypełnione jest deską na pióro wpust do wysokości 1 m.

Altany ogrodowe drewniane to konstrukcje praktyczne i zarazem estetyczne.

Do ceny należy doliczyć koszty transportu.

3 800,00 zł brutto

Opcje dodatkowe
Montaż
Podłoga (19mm)
Gont
Malowanie