Drewniane domki letniskowe, rekreacyjne

Domki letniskowe. Producent z Małopolski

Istniejemy na rynku już od dawna i przez ten czas zdążyliśmy zdobyć doświadczenie w kwestii tego, jakie potrzeby mają nasi klienci. Wiemy więc, że jednym z nieustannie modnych wyborów są domki letniskowe, których jesteśmy producentem. Oferujemy dla naszych klientów przede wszystkim gotowe schematy, czyli najbardziej uniwersalne projekty, dzięki którym otrzymasz optymalną przestrzeń o wszystkich najbardziej podstawowych cechach. Domek taki posiada zawsze taras oraz drzwi z oknami, a także szczelny dach. Jest doskonałym rozwiązaniem wtedy, kiedy chcesz na swojej działce stworzyć dla siebie miejsce odpoczynku oraz przechowywania takich elementów jak meble czy inne wyposażenie.
Wszystkie drewniane domki i altany produkujemy zarówno z drewna sosnowego, jak i świerkowego. Oba te materiały są przeznaczone do tworzenia konstrukcji drewnianych odpornych na warunki atmosferyczne. Prezentują się doskonale nawet po wielu sezonach. Wiesz więc, że jest to inwestycja na lata.

Sprawdź nasze projekty

Podstawowym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych projektów drewnianych domków letniskowych i altan. Oferujemy je na terenie Małopolski, gdzie możemy zapewnić także transport oraz postawienie. Jako producent odpowiadamy jednak także na potrzeby naszych klientów w inny sposób – dając im możliwość realizacji jedynych w swoim rodzaju, dopasowanych do ich indywidualnych oczekiwań projektów. Jeśli masz swoją wizję domku, chcesz, by posiadał dodatkowe udogodnienia, większą przestrzeń lub elementy dekoracyjne, możemy to dla ciebie zrealizować. Musisz się z nami skontaktować. Wtedy nasz doradca zada ci szczegółowe pytania oraz poprosi o inspiracje. Razem z tobą określimy, jak ma wyglądać twój wymarzony domek letniskowy.
Na naszej stronie znajdziesz przykładowe realizacje oraz ceny, dzięki którym dowiesz się, ile wyniesie podstawowy projekt. Każda zmiana jest dodatkowym kosztem, o którym zostaniesz jednak poinformowany wcześniej.