Domki ogrodowe z drewna

Drewniane domki ogrodowe z tarasem

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz odpocząć w trakcie pracy w ogrodzie, spotkać się z przyjaciółmi albo zmienić tę przestrzeń w idealny magazyn wszystkich materiałów, jakich używasz do troszczenia się o swoje rośliny. Miejscem takim mogą być drewniane domki ogrodowe z tarasem, znane także jako domki rekreacyjne. Ponieważ są tworzone z drewna naturalnego, głównie sosnowego i świerkowego, swoją stylistyką nie naruszą projektu ogrodu. Wręcz przeciwnie. Zmienią dotychczas jednolicie zieloną przestrzeń w przyjemny zagajnik, gdzie będziesz chciał spędzać swój czas, relaksując się po trudach pracy.

Jako producent drewnianych domków ogrodowych z Małopolski tworzymy tego rodzaju rozwiązania już od lat. Posiadamy więc szereg gotowych projektów. Są to uniwersalne szablony, które gwarantują optymalną ilość miejsca oraz najbardziej podstawowe wygody. Nie ma jednak przeszkody, by stworzyć z klientem projekt jedyny w swoim rodzaju, realizującym jego indywidualne oczekiwania i potrzeby.


Przykłady realizacji i ceny


Powyżej znajdziesz przykładowe zdjęcia, na których widnieją drewniane domki ogrodowe z tarasem. Możesz także poprosić o szczegóły, kontaktując się z naszą firmą. Doradca odpowie na wszystkie twoje pytania, a jeśli będziesz chciał wprowadzić do projektu zmiany, przedstawi ci szacunkowy czas oczekiwania na taki projekt i realizację oraz możliwe koszty dodatkowe. Wszystkie konstrukcje drewnianych domków ogrodowych są wytrzymałe oraz trwałe, możesz także liczyć na ich precyzję. Elementy zawsze dokładnie do siebie pasują, dzięki czemu zapewniają elegancki wygląd oraz bezpieczeństwo wszystkich materiałów, jakie będziesz przechowywać w środku.


Nasze domki spełniają nie tylko funkcje ozdobne – przede wszystkim stanowią niezwykle praktyczną konstrukcję. Ich najpopularniejszym przykładem zastosowania jest tradycyjny składzik na narzędzia, kosiarkę, rowery oraz na drewno opałowe. Domek ogrodowy ochroni przedmioty przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a w efekcie – także przed zniszczeniem czy rdzą. Niezależnie od tego, czy będą to meble, rośliny czy też materiały do pielęgnacji ogrodu, wszystkie możesz tu składować bez obaw o ich stan.

Dobrze zabezpieczony drewniany domek ogrodowy jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Będzie się sprawdzał nie przez jeden sezon, ale przez wiele lat, dzięki czemu masz pewność, że inwestycja w ten element ogrodu z pewnością się zwróci.